Connectez-vous à votre compte d'utilisateur pour voir le prix de l'article.
Se connecter
Description
Why only one coffee table when you can have two? A coffee table set simply looks more expansive, more homely and more sophisticated, especially if it is a small circular table with a shiny silver steel frame and a mirrored top. Wire is available in different versions.
- Set of two round silver-coloured side tables with mirrored tops.
- A perfect pair for large seating groups and lounge corners.
- The floor remains visible thanks to the filigree construction of the table - this looks light and spacious.
- Its straight and timeless look makes these side tables popular mix and match candidates.
- Wire is a series of couch and side tables that is available in many variants.
Dimensions/ poids (sans emballage)
| Hauteur | 33.5 cm |
| Largeur | 69.5 cm |
| Profondeur | 69.5 cm |
| Poids | 13.5 kg |
| Volume (emballé) | 0,22 m³ |
Informations sur le produit
| Couleur: | Couleur argent, Miroité |
|---|---|
| Details: | capacité de charge maximale, démonté, grand (GM), petit (PM) |
| Catalogue imprimé: | Structure: Acier revêtu par poudre, Plateau de table: Verre Miroité, 10 kg capacité de charge maximale, démonté, 30,50 x 60 x 60 cm petit (PM), 33,50 x 69,50 x 69,50 cm grand (GM) |
| Pièce: | Salon |
| Speciaux: | Baisse de prix, Deals, En stock, US-Fit |
| Série: | Wire |
Évaluations
0 de 0 évaluations
Durchschnittliche Bewertung von 0 von 5 Sternen
Se connecter