Connectez-vous à votre compte d'utilisateur pour voir le prix de l'article.
Se connecter
Description
This table lamp combines animal grace with stylish design: two delicate horses form the ornate base and give the lamp a charming touch of character. The black shade with a shiny gold interior not only creates an atmospheric lighting effect, but also adds a touch of glamour. Whether on the bedside table, as a decorative element in the living room, or as a stylish light source in the hallway, this lamp sets elegant accents and tells a story of elegance, strength, and harmony. Particularly effective in combination with dark tones, natural materials, or minimalist furnishings.
- Original table lamp with horse motif in black, 52.5 x 40.5 x 16.5 centimeters (H/W/D)
- The lamp base with two graceful horses adds an elegant, charming touch
- The black lampshade with a shiny gold interior provides warm, pleasant lighting
- Also works perfectly as a bedside lamp or as an additional light source in the hallway or living room
- 230 V, LED bulb type, E27 socket, number of bulbs 1, max. 40 watts, bulb not included, bulb replaceable
Dimensions/ poids (sans emballage)
| Hauteur | 52.5 cm |
| Largeur | 40.5 cm |
| Profondeur | 16.5 cm |
| Poids | 2.58 kg |
| Volume (emballé) | 0,06 m³ |
Informations sur le produit
| Couleur: | Marron |
|---|---|
| Details: | abat-jour, avec câble, extras, longueur de câble, partiellement démonté, revêtement plastique |
| Catalogue imprimé: | Abats-jour: Draps lin, Barra: Acier revêtu par poudre, Structure: Polyrésine, 200 cm longueur de câble, 40 x 16 cm abat-jour, interrupteur avec câble, câble revêtement plastique, partiellement démonté, |
| Pièce: | Bureau |
| Speciaux: | En stock |
Évaluations
Se connecter