Connectez-vous à votre compte d'utilisateur pour voir le prix de l'article.
Se connecter
Description
A golden ball filled with light - that is the Apollon table lamp. All in gold, it creates a cosy atmosphere and accentuates its surroundings charmingly: a highlight on the bookshelf, as an evening star on the nightstand or as part of a still life.
- A golden luminaire that stands casually on the table or on the floor
- The light, hammered shade lends rooms a touch of Oriental style
- Flexible use and always a highlight, even on bookshelves or between houseplants
- Fits in with any furnishing style and shows how discreet golden glamour can be
- This spherical lamp emits warm, indirect light
Dimensions/ poids (sans emballage)
| Hauteur | 32 cm |
| Largeur | 35 cm |
| Profondeur | 35 cm |
| Poids | 2 kg |
| Volume (emballé) | 0,06 m³ |
Informations sur le produit
| Couleur: | Doré |
|---|---|
| Details: | Revêtement textile, avec câble, diamètre, extras, longueur de câble |
| Catalogue imprimé: | Structure: Acier revêtu de laiton, Câble: Polyester, 200 cm longueur de câble, interrupteur avec câble, câble Revêtement textile Doré, démonté, 45 cm Ø diamètre, |
| Pièce: | Chambre à coucher |
| Speciaux: | En stock, PRIMA |
| Série: | Apollon |
| Tendances: | Cosy Living |
| Tendances 2: | Cosy – Nature |
| Topic: | Christmas |
| Calendrier marketing: | Décembre |
Évaluations
0 de 0 évaluations
Durchschnittliche Bewertung von 0 von 5 Sternen
Se connecter