Connectez-vous à votre compte d'utilisateur pour voir le prix de l'article.
Se connecter
Description
Top choice! Osaka has everything a console should have: an elegant look, a discreet yet unconventional appearance, plenty of space inside and on top. Characteristic of the Osaka furniture series are the graphic forms, the restrained materials and a subtle twist on the fittings and feet. Simple and beautiful. Other furniture from the series available.
- Elegant console table with a flamboyant leg design.
- The mix of dark ash and shiny brass is particularly beautiful.
- Charming detail: the rod fittings.
- The lightweight alternative to the sideboard.
- Makes even the smallest hallway look stylish!.
Dimensions/ poids (sans emballage)
| Hauteur | 76 cm |
| Largeur | 148.6 cm |
| Profondeur | 45 cm |
| Poids | 45 kg |
| Volume (emballé) | 0,53 m³ |
Informations sur le produit
| Couleur: | Marron |
|---|---|
| Details: | capacité de charge maximale, démonté |
| Catalogue imprimé: | Structure: Acier affiné brossé, Corps: Panneau de fibres Plaqué, Frêne Placage en bois Laqué, Poignées: Acier affiné brossé, Plaque de recouvrement: 25 kg capacité de charge maximale, Tablette: 15 kg capacité de charge maximale, démonté |
| Pièce: | Bureau, Salon |
| Speciaux: | En stock, US-Fit |
| Série: | Osaka |
| Tendances: | Elegance |
| Tendances 2: | Elegance – Modern |
Évaluations
0 de 0 évaluations
Durchschnittliche Bewertung von 0 von 5 Sternen
Se connecter