Connectez-vous à votre compte d'utilisateur pour voir le prix de l'article.
Se connecter
Description
Straightforward and simple in form, elegant and refined in its effect: the reflecting furniture of the Luxury series appears transparent and light in the room. At the same time it spectacularly highlights rooms at a second glance when they reflect floors, the light and the surroundings.
- Luxurious chest of drawers with elegant glass handles and plenty of storage space.
- The delicate, champagne-coloured tint of the mirror coating provides a warm aura.
- An elegant storage solution with wow effect.
- Reflected furniture conjures up sophisticated effects by reflecting light and its surroundings.
- Luxury is a series of mirrored furniture with many different models and sizes.
Dimensions/ poids (sans emballage)
| Hauteur | 74.5 cm |
| Largeur | 91 cm |
| Profondeur | 41 cm |
| Poids | 38.2 kg |
| Volume (emballé) | 0,43 m³ |
Informations sur le produit
| Couleur: | Doré, Miroité |
|---|---|
| Details: | capacité de charge maximale, monté |
| Catalogue imprimé: | Corps: Panneau de fibres Laqué, Pied/Pieds: Sapin Bois massif Laqué, Tiroir: Panneau de fibres Laqué, Poignées: Verre Clair, Habillage: Verre Miroité, Plaque de recouvrement: 25 kg capacité de charge maximale, Tiroir: 10 kg capacité de charge maximale, monté |
| Pièce: | Chambre à coucher, Entrée, Salon |
| Speciaux: | Baisse de prix, En stock, US-Fit |
| Série: | Luxury Champagne |
Évaluations
0 de 0 évaluations
Durchschnittliche Bewertung von 0 von 5 Sternen
Se connecter