Connectez-vous à votre compte d'utilisateur pour voir le prix de l'article.
Se connecter
Description
Our sideboard from the Phoenix collection will create a surprising effect in your living room with its exciting mix of materials. The light-coloured top is made of ceramics and is protected by a lacquer finish. The all-round, black lacquered edge is made of oak veneer and looks particularly elegant with its translucent grain in combination with the ceramic top.
- Elegant, modern sideboard made of wood and ceramics, 80 x 180 x 45 cm (H/W/D)
- Doors without handles and the clean-lined structured front give the sideboard its design appeal
- Soft opening and closing thanks to the soft-close function of the doors
- Functional and well thought-out with height-adjustable shelves made of toughened safety glass
- Three openings for cables at the back allow versatile use, for example as a TV board
Dimensions/ poids (sans emballage)
| Hauteur | 80 cm |
| Largeur | 180 cm |
| Profondeur | 45 cm |
| Poids | 116 kg |
| Volume (emballé) | 1,19 m³ |
Informations sur le produit
| Couleur: | Marron |
|---|---|
| Details: | capacité de charge maximale, démonté, fermeture en douceur soft-close, réglable en hauteur |
| Catalogue imprimé: | Corps et façade: Panneau de fibres Laqué, Fond: Panneau de fibres Laqué, Plaque de recouvrement: Grès laqué, Pied/Pieds: Copolymères acrylonitrile butadièn, Tablette: Verre Verre trempé ESG Clair, Cadre: Chêne Panneau de fibres Plaqué, Tablette: réglable en hauteur, 50 kg capacité de charge maximale, démonté, fermeture en douceur soft-close |
| Pièce: | Salon |
| Speciaux: | En stock |
| Série: | Phoenix |
| Tendances: | Elegance |
| Tendances 2: | Elegance – Modern |
Évaluations
0 de 0 évaluations
Durchschnittliche Bewertung von 0 von 5 Sternen
Se connecter