Log in with your account to see the item price.
Log in
Description
Dimensions/ Weight (without packing)
| Height | 150 cm |
| Width | 33 cm |
| Depth | 33 cm |
| Weight | 0 kg |
| Volume (packed) | 0,06 m³ |
Product information
| Color : | Beige |
|---|---|
| Details: | Extras, Foot-operated switch, Lenght of wire, Plastic-covered, Shade |
| Print catalogue: | Frame: Steel lacquered, Cable: Polychloride, Shade: Glass Colored, 2 m Lenght of wire, 30 cm Ø Shade, Foot-operated switch, Wire Plastic-covered, |
| Room: | Living room |
| Season: | Saison2025-2 |
| Series: | Shield |
| Specials: | In stock |
Reviews
Log in