Log in with your account to see the item price.
Log in
Description
Dimensions/ Weight (without packing)
| Height | 161 cm |
| Width | 42 cm |
| Depth | 30 cm |
| Weight | 3.6 kg |
| Volume (packed) | 0,06 m³ |
Product information
| Color : | Brown, Nature |
|---|---|
| Details: | Extras, Foot-operated switch, Hand-crafted, Lenght of wire, Plastic-covered, Shade |
| Print catalogue: | Frame: Steel lacquered, Shade: Steel lacquered, Cotton : rolled cotton thread, 2 m Lenght of wire, 40 cm Ø Shade, Hand-crafted, Foot-operated switch, Wire Plastic-covered, |
| Room: | Living room |
| Season: | Saison2025-2 |
| Series: | Sella |
| Specials: | In stock |
| Topic: | Wild Summer |
Reviews
0 of 0 reviews
Average rating of 0 out of 5 stars
Log in