Log in with your account to see the item price.
Log in
Description
Dimensions/ Weight (without packing)
| Height | 184 cm |
| Width | 70 cm |
| Depth | 27 cm |
| Weight | 7 kg |
| Volume (packed) | 0,22 m³ |
Product information
| Color : | White |
|---|---|
| Details: | Extras, Foot-operated switch, Hand-crafted, Plastic-covered, Shade |
| Print catalogue: | Shade: Polyester : Terylene, Frame: Steel lacquered, 70 cm Ø Shade, 60 cm Ø Shade, 50 cm Ø Shade, Hand-crafted, Foot-operated switch, Wire Plastic-covered, |
| Room: | Living room |
| Season: | Saison2025-2 |
| Series: | Facile |
| Specials: | In stock |
Reviews
Log in