Log in with your account to see the item price.
Log in
Description
Dimensions/ Weight (without packing)
| Height | 42 cm |
| Width | 120 cm |
| Depth | 70 cm |
| Weight | 25 kg |
| Volume (packed) | 0,28 m³ |
Product information
| Color : | Grey |
|---|---|
| Details: | Knocked-down, Max. load-carrying capacity, Thickness of panel |
| Print catalogue: | Tabletop: Stoneware glazed, Foot: Steel lacquered, 15 mm Thickness of panel, 30 kg Max. load-carrying capacity, Knocked-down |
| Room: | Living room |
| Season: | Saison2025-2 |
Reviews
Log in