Accedere con il proprio account utente per visualizzare il prezzo dell'articolo.
Accedi
Descrizione
Money makes the world go round - even Scrooge McDuck knew that. This cool stool brings cheerfulness. The stool also makes an original gift - after all, everyone can use an extra chunk of money. The stacked dollar bills are a real eye-catcher and fit well into modern, young living environments. Used in the workplace with a wink of the eye, it also looks good - depending on the sector of industry.
- A stool made of banknotes: the perfect gift for people who have everything
- High-quality design: hand-painted and made with attention to detail
- For trendsetters: an unconventional and eye-catching piece of furniture for the office, kitchen, hallway and other rooms
- Robust: made of synthetic resin, the stool serves as seating indoors
- With a fun factor: the sight of this stylish stool is sure to put a smile on visitors' faces
Dimensioni/ Peso (senza imballaggio)
| Altezza | 37 cm |
| Larghezza | 30 cm |
| Profondità | 26 cm |
| Peso | 6.8 kg |
| Volume (imballato) | 0,06 m³ |
Informazioni sul prodotto
| Camera: | Cucina, Sala da pranzo, Soggiorno, Ufficio |
|---|---|
| Colore: | Beige, Bianco, Grigio, Verde |
| Details: | massima capacità di carico |
| Catalogo di stampa: | , 110 Kg |
| Speciali: | In magazzino, PRIMA, US-Fit |
| Stagione: | Saison1981-1 |
| Topic: | Christmas, Fathers Day, Home Office, Valentines Day |
| Calendario di marketing: | Giugno, Dicembre |
Valutazioni
Accedi