Accedere con il proprio account utente per visualizzare il prezzo dell'articolo.
Accedi
Descrizione
This colourful flower vase with a three-dimensional face is guaranteed to catch the eye. Happy Face creates a feel-good look on the shelf, the chest of drawers or the windowsill, and gladly takes on the role of a decorative object with surprising flair. The special design of this vase makes Happy Face an ideal gift that will be remembered.
- Decorative vase with a ceramic face - an absolute trendsetting accessory
- With a height of approx. 42 centimetres it’s an unmissable eye-catcher
- Invites creative decoration with dried flowers, feathers and twigs
- Painted all around in the style of the 1950s in the colours black, white, green, yellow and gold
- Gives the hallway chest of drawers and the sideboard an individual face
Dimensioni/ Peso (senza imballaggio)
| Altezza | 42 cm |
| Larghezza | 20 cm |
| Profondità | 16 cm |
| Peso | 2.15 kg |
| Volume (imballato) | 0,03 m³ |
Informazioni sul prodotto
| Camera: | Soggiorno |
|---|---|
| Colore: | Bianco, Policromo |
| Details: | non impermeabile |
| Catalogo di stampa: | ceramica, |
| Serie: | Cohesion |
| Speciali: | In magazzino, US-Fit |
| Stagione: | Saison2021-1 |
| Topic: | Christmas |
| Calendario di marketing: | Maggio |
Valutazioni
Accedi