Accedere con il proprio account utente per visualizzare il prezzo dell'articolo.
Accedi
Descrizione
Like a silent guardian from another world, this silver fighting fish attracts everyone's attention. With its artfully designed fins, floating appearance and sophisticated metallic finish, the figurine brings a sense of lightness and elegance into play. Whether on the sideboard, bedside table or in the entrance area - this statement piece adds a touch of Far Eastern mysticism and stylish power to any room. Perfectly staged with dark wooden surfaces, glass or marble, the Betta fish unfolds its full symbolic effect between harmony, strength and aesthetics. A decorative highlight with character.
- Impressive decorative figurine of a fighting fish in silver, 36.5 x 33.5 x 14 centimeters (H/W/D)
- This extravagant crowntail fish impresses with its detailed production
- The shimmering silver finish and floating look make the decorative figurine an impressive eye-catcher
- Siamese fighting fish embody strength and balance and bring calm to bedside tables, sideboards or entrance areas
- Made from robust polyresin and therefore particularly easy to clean
Dimensioni/ Peso (senza imballaggio)
| Altezza | 36 cm |
| Larghezza | 33 cm |
| Profondità | 14 cm |
| Peso | 1.9 kg |
| Volume (imballato) | 0,03 m³ |
Informazioni sul prodotto
| Camera: | Corridoio |
|---|---|
| Colore: | Argento |
| Details: | fatto a mano |
| Catalogo di stampa: | :, |
| Serie: | Betta Fish |
| Speciali: | Deals, In magazzino, PRIMA, US-Fit |
| Stagione: | Saison2019-1 |
| Topic: | Christmas, Home Office, Wild Summer |
Valutazioni
0 su 0 recensioni
Durchschnittliche Bewertung von 0 von 5 Sternen
Accedi