Accedere con il proprio account utente per visualizzare il prezzo dell'articolo.
Accedi
Descrizione
The decorative frame is highlighted with a multitude of gold-coloured stones, so that an image of scattered flowers is created. It hangs by means of a chain at the upper edge of the frame. Model is also available in white.
- Three-dimensional, square mural with a sea of gold-coloured flowers on a black background.
- Different flower shapes made of paper and varnished have their grand appearance in the acrylic glass showcase.
- The unusual picture object looks like a vertical garden with shimmering golden magic.
- The golden flowers appear particularly classy when they hang on a dark wall and get their own spotlight.
- Also available with silver-coloured flowers in 100 x 100 cm format.
Dimensioni/ Peso (senza imballaggio)
| Altezza | 120 cm |
| Larghezza | 120 cm |
| Profondità | 8 cm |
| Peso | 20.4 kg |
| Volume (imballato) | 0,35 m³ |
Informazioni sul prodotto
| Camera: | Soggiorno |
|---|---|
| Colore: | Color oro |
| Details: | orizzontale e verticale |
| Catalogo di stampa: | :, telaio:, :, : pannelli di fibre a media densità, per fissaggio a parete |
| Serie: | Gold |
| Speciali: | US-Fit |
| Stagione: | Saison2016-2 |
| Topic: | Christmas |
Valutazioni
Accedi