Connectez-vous à votre compte d'utilisateur pour voir le prix de l'article.
Se connecter
Description
Glasses are the highlights on a beautifully laid table and of central importance for the overall decorative picture Due to its interesting smoky tone and geometric shape the Diamond glass attracts attention twice over.
- The goblet of this wine glass is worked like a rough diamond in transparent grey. Dishwasher-safe
- An extraordinary gem on the well-laid table, not just at festivities such as New Year's Eve or Christmas
- Doesn't need to hide behind closed doors: definitely a decorative highlight for the kitchen shelf and the living room display case
- Styling tip: ceramic tableware creates a glamorous upgrade and enhances a table entirely in white
- Together with a good bottle of wine or homemade syrup it's always a welcome gift - preferably in a set of 2
Dimensions/ poids (sans emballage)
| Hauteur | 26 cm |
| Largeur | 8 cm |
| Profondeur | 8 cm |
| Poids | 0.226 kg |
| Volume (emballé) | 0,11 m³ |
Informations sur le produit
| Couleur: | Gris |
|---|---|
| Details: | adapté au lave-vaisselle, chaque pièce est unique, fabriqué à la main, non adapté au micro-onde, quantité de remplissage |
| Catalogue imprimé: | verre clair, verre teint, fabriqué à la main, chaque pièce est unique, adapté au lave-vaisselle, 660 ml quantité de remplissage, non adapté au micro-onde |
| Pièce: | Cuisine, Salle à manger |
| Speciaux: | En stock |
| Série: | Diamonds Smoke |
| Topic: | Christmas |
| Calendrier marketing: | Décembre |
Évaluations
0 de 0 évaluations
Durchschnittliche Bewertung von 0 von 5 Sternen
Se connecter