Connectez-vous à votre compte d'utilisateur pour voir le prix de l'article.
Se connecter
Description
With its textured applications in fresh shades of green, this glass adds a lively accent to any table. Ideal for water, juices or cocktails, it brings a touch of freshness and style to any occasion. The design blends harmoniously with plain or colorful tableware sets and creates a playful, modern look. Whether for everyday use or special occasions, this glass combines functionality and elegance and can be integrated into a wide variety of table arrangements.
- Clear water glass with green details, 14.8 x 8.5 x 8.5 centimeters (H/W/D)
- Versatile use for water, juices or cocktails - perfect for stylish table arrangements
- Thanks to the textured applications in refreshing shades of green, the glass is comfortable to hold
- Harmonizes wonderfully with plain or coloured tableware sets and creates lively accents in the interior
- With a capacity of 455 ml, the glass is ideal for refreshing drinks
Dimensions/ poids (sans emballage)
| Hauteur | 14.8 cm |
| Largeur | 8.5 cm |
| Profondeur | 8.5 cm |
| Poids | 0.25 kg |
| Volume (emballé) | 0,08 m³ |
Informations sur le produit
| Couleur: | Vert |
|---|---|
| Details: | quantité de remplissage |
| Catalogue imprimé: | Verre Teint, 455 ml quantité de remplissage |
| Pièce: | Cuisine, Salle à manger |
| Speciaux: | Deals, En stock, US-Fit |
| Série: | Confetti |
Évaluations
Se connecter