Connectez-vous à votre compte d'utilisateur pour voir le prix de l'article.
Se connecter
Description
This colourful flower vase with a three-dimensional face is guaranteed to catch the eye. Happy Face creates a feel-good look on the shelf, the chest of drawers or the windowsill, and gladly takes on the role of a decorative object with surprising flair. The special design of this vase makes Happy Face an ideal gift that will be remembered.
- Decorative vase with a ceramic face - an absolute trendsetting accessory
- With a height of approx. 42 centimetres it’s an unmissable eye-catcher
- Invites creative decoration with dried flowers, feathers and twigs
- Painted all around in the style of the 1950s in the colours black, white, green, yellow and gold
- Gives the hallway chest of drawers and the sideboard an individual face
Dimensions/ poids (sans emballage)
| Hauteur | 42 cm |
| Largeur | 20 cm |
| Profondeur | 16 cm |
| Poids | 2.15 kg |
| Volume (emballé) | 0,03 m³ |
Informations sur le produit
| Couleur: | Blanc, Multicolore |
|---|---|
| Details: | pas résistant à l'eau |
| Catalogue imprimé: | céramique dolomit vernissé, pas résistant à l'eau |
| Pièce: | Salon |
| Speciaux: | En stock, US-Fit |
| Série: | Cohesion |
| Topic: | Christmas |
| Calendrier marketing: | Mai |
Évaluations
Se connecter