Connectez-vous à votre compte d'utilisateur pour voir le prix de l'article.
Se connecter
Description
With its semi-transparent finish in bright yellow, this vase immediately brings a good mood to the interior. The beautifully shaped silhouette lends it a natural lightness, while the sunny glass provides fresh accents - ideal for stylishly showcasing colorful flowers or delicate branches. As a single eye-catcher or in a duo with clear or tinted glass vases, it creates a lively interplay of color, light and shape. It looks particularly charming in combination with light-colored wooden furniture, natural textiles or clean, white surfaces. A decorative highlight that harmoniously combines freshness and design.
- Yellow glass vase, 28 x 12 x 12 centimetres (H/W/D)
- With its semi-transparent finish in bright yellow, this vase brings a good mood to the interior
- Made of colored glass, the flower vase catches the light in a special way
- The narrow neck is perfect for delicate bouquets or impressive dry arrangements
- Each vase is unique and handmade
Dimensions/ poids (sans emballage)
| Hauteur | 28 cm |
| Largeur | 12 cm |
| Profondeur | 12 cm |
| Poids | 0.35 kg |
| Volume (emballé) | 0,05 m³ |
Informations sur le produit
| Couleur: | Jaune |
|---|---|
| Details: | chaque pièce est unique, fabriqué à la main |
| Catalogue imprimé: | objet: Verre Teint, fabriqué à la main, chaque pièce est unique |
| Speciaux: | Deals, En stock |
| Série: | Toja |
| Calendrier marketing: | Mai |
Évaluations
Se connecter