Connectez-vous à votre compte d'utilisateur pour voir le prix de l'article.
Se connecter
Description
This enchanting porcelain vase will seduce you with its fruity design - the vase has been decorated with sweet strawberries! Its playful freshness will bring a touch of summer and freshness into your home. Whether on the dining table, in the living room or as a special gift, the strawberry vase is a real head-turner and will add a cheerful touch to any room. Perfect for flower arrangements or as an original decorative piece!
- Red flower vase with strawberry decoration, 30 x 25 x 25 cm (H/W/D)
- Crafted by hand, making each piece unique
- An original flower vase made of glazed porcelain
- Perfect for fresh and fruity flower arrangements
- Such gorgeous flower vases should always be cleaned by hand
Dimensions/ poids (sans emballage)
| Hauteur | 30 cm |
| Largeur | 25 cm |
| Profondeur | 25 cm |
| Poids | 5.45 kg |
| Volume (emballé) | 0,07 m³ |
Informations sur le produit
| Couleur: | Rouge |
|---|---|
| Details: | chaque pièce est unique, fabriqué à la main |
| Catalogue imprimé: | Porcelaine vernissée, fabriqué à la main, chaque pièce est unique |
| Speciaux: | En stock, PRIMA |
| Série: | Strawberries |
| Topic: | Spring Selection, Wild Summer |
| Calendrier marketing: | Mai |
Évaluations
Se connecter