Connectez-vous à votre compte d'utilisateur pour voir le prix de l'article.
Se connecter
Description
With its bold, sculptural shape and bright yellow colour, this vase is an absolute statement piece. Its striking silhouette looks like a work of art that fills the room with life. Ideally placed on a side table or as a highlight in an open shelf combination, it unfolds its full effect. Combined with soft, neutral colours such as white or beige, it creates a fascinating contrast that perfectly sets the scene for the vase. Whether with floral accents or without - it always provides an extravagant touch and adds an artistic touch to any room.
- Sculptural glass vase in yellow, 43 x 25.5 x 24 centimetres (H/W/D)
- The sculptural, unusual silhouette gives the flower vase an artistic touch
- The extravagant design in sunny yellow sets bold, stylish accents
- Perfect as a single statement piece or in combination with other home accessories for a harmonious ambience
- Each flower vase is unique and handcrafted
Dimensions/ poids (sans emballage)
| Hauteur | 43 cm |
| Largeur | 25.5 cm |
| Profondeur | 24 cm |
| Poids | 5.8 kg |
| Volume (emballé) | 0,10 m³ |
Informations sur le produit
| Couleur: | Jaune |
|---|---|
| Details: | chaque pièce est unique, fabriqué à la main |
| Catalogue imprimé: | objet: Verre Teint, fabriqué à la main, chaque pièce est unique |
| Speciaux: | Deals, En stock |
| Série: | Salut |
| Topic: | Wild Summer |
| Calendrier marketing: | Mai |
Évaluations
Se connecter