Connectez-vous à votre compte d'utilisateur pour voir le prix de l'article.
Se connecter
Description
A sophisticated appearance with understatement - this glass vase combines smoky brown with a touch of gold, creating an exciting interplay of restraint and glamor. The shiny metal base gives the design stability and sophistication, while the softly tinted glass structure stylishly sets the scene for floral arrangements. The hand-blown, unique piece is also a decorative highlight on its own on the dining table, shelf or sideboard. Particularly harmonious in combination with golden accents, lush shades of green or dried twigs. A stylish statement for anyone who loves subtle elegance.
- Brown glass vase with golden detail, 40 x 24 x 24 centimeters (H/W/D)
- This glass vase will brighten up any bouquet with its smoky finish in cool brown
- The golden steel base adds a touch of glamor with its shiny finish
- An eye-catcher on the dresser, shelf or dining table, even without flowers
- Each vase is a unique mouth-blown piece
Dimensions/ poids (sans emballage)
| Hauteur | 40 cm |
| Largeur | 24 cm |
| Profondeur | 24 cm |
| Poids | 2 kg |
| Volume (emballé) | 0,13 m³ |
Informations sur le produit
| Couleur: | Doré, Marron, Transparent, Vert |
|---|---|
| Details: | chaque pièce est unique, non adapté au lave-vaisselle, soufflé |
| Catalogue imprimé: | Structure: Verre Teint, Ornement: Acier revêtu de laiton, chaque pièce est unique, soufflé, non adapté au lave-vaisselle |
| Pièce: | Salon |
| Speciaux: | En stock, US-Fit |
| Série: | Noble |
| Topic: | Christmas, Mothers Day |
| Calendrier marketing: | Mai |
Évaluations
Se connecter