Connectez-vous à votre compte d'utilisateur pour voir le prix de l'article.
Se connecter
Description
This vase combines an exciting textured glass look with a glamorous gold finish - a design highlight with royal appeal. The stylish interplay of transparency and metallic sheen adds a sophisticated touch to any room and creates subtle eye-catching moments. On its own as a decorative object on a sideboard or filled with dried flowers on the dining table, it unfolds its special charm. Combined with other accessories in brass or marble, it creates a harmonious overall look with a luxurious touch. Perfect for modern interiors that value fine details and sophisticated design.
- High-quality glass vase with gold details, 30 x 15 x 15 centimetres (H/W/D)
- An exciting design mix of textured glass and shiny gold details
- Adds glamor to sideboards, coffee tables and consoles even without flowers as a decorative object
- Stylishly sets off any bouquet with its gold edge - and makes an impression as a dinner party gift
- Each vase is unique and carefully handcrafted
Dimensions/ poids (sans emballage)
| Hauteur | 30 cm |
| Largeur | 15 cm |
| Profondeur | 15 cm |
| Poids | 1.4 kg |
| Volume (emballé) | 0,08 m³ |
Informations sur le produit
| Couleur: | Doré, Transparent |
|---|---|
| Details: | fabriqué à la main |
| Catalogue imprimé: | Verre teint, fabriqué à la main |
| Pièce: | Salon |
| Speciaux: | Deals, En stock, US-Fit |
| Série: | LA |
| Topic: | Christmas |
| Calendrier marketing: | Mai |
Évaluations
Se connecter