Connectez-vous à votre compte d'utilisateur pour voir le prix de l'article.
Se connecter
Description
Glass vases and decorative glass bowls radiate a fresh, modern flair. Stained and brightly coloured glass is particularly on trend. This flower vase will add a subtle, cheerful splash of colour to Scandinavian interior styles and is sure to enhance your personal living ambience. Whether decorated with succulents or with attractive individual flowers, this bowl-shaped vase will always bring joy.
- Pink glass vase in a low rounded shape, 32 x 32 x 13 cm (H/W/D)
- This masterpiece from our traditional glass workshop is handmade and therefore unique
- A gorgeous vase for adorning with flowers or as a decorative bowl for storage
- To make sure you can enjoy this glass object for many years, we recommend washing it by hand
Dimensions/ poids (sans emballage)
| Hauteur | 20 cm |
| Largeur | 20 cm |
| Profondeur | 11 cm |
| Poids | 1.5 kg |
| Volume (emballé) | 0,05 m³ |
Informations sur le produit
| Couleur: | Rose |
|---|---|
| Details: | chaque pièce est unique, non adapté au lave-vaisselle, soufflé |
| Catalogue imprimé: | Verre Teint, chaque pièce est unique, soufflé, non adapté au lave-vaisselle |
| Speciaux: | En stock, PRIMA, US-Fit |
| Série: | Grazioso |
| Topic: | Christmas |
| Calendrier marketing: | Février |
Évaluations
Se connecter