Connectez-vous à votre compte d'utilisateur pour voir le prix de l'article.
Se connecter
Description
A tribute to nature with a luxurious twist - this vase in a ginkgo leaf design combines organic elegance with a sophisticated shine. The gentle, curved shape meets golden accents that give the object a sculptural appearance. As a stylish individual piece, it creates subtle highlights on a chest of drawers, windowsill or side table. In combination with other accessories in cream, gold or natural tones, it creates a harmonious overall look with Asian-inspired lightness. Made from high-quality ceramic, this decorative object combines symbolic depth with timeless style - a small work of art with a big impact.
- Elegant vase in ginkgo leaf design in white and gold, 17.5 x 25.5 x 8.5 centimeters (H/W/D)
- This sculptural vase adds a touch of glamor with its delicate silhouette and fine golden details
- The ginkgo is not only considered a tree of happiness, the filigree lines of its leaves are uniquely beautiful
- Perfect as a single statement piece or in combination with other home accessories for a harmonious ambience
- Made from high-quality ceramic
Dimensions/ poids (sans emballage)
| Hauteur | 17.5 cm |
| Largeur | 25.5 cm |
| Profondeur | 8.5 cm |
| Poids | 1 kg |
| Volume (emballé) | 0,07 m³ |
Informations sur le produit
| Couleur: | Blanc, Doré |
|---|---|
| Details: | température de combustion |
| Catalogue imprimé: | grès vernissé, : 1200 °C |
| Pièce: | Salon |
| Speciaux: | En stock, PRIMA, US-Fit |
| Série: | Ginkgo Elegance |
| Tendances: | Elegance |
| Tendances 2: | Elegance – Glam |
| Topic: | Christmas, Mothers Day |
| Calendrier marketing: | Mai |
Évaluations
0 de 0 évaluations
Durchschnittliche Bewertung von 0 von 5 Sternen
Se connecter