Connectez-vous à votre compte d'utilisateur pour voir le prix de l'article.
Se connecter
Description
This vase sets fresh accents in any room with its lively design. Its playful, fruity decor in bright colors brings life to every corner and makes for a cheerful eye-catcher. Perfect for modern, tropical or eclectic interiors, it can shine both with fresh flowers and as a decorative object in its own right. Combined with minimalist furniture or natural materials, it brings a lively touch to any home. A real statement piece that creates a stir in any room and always attracts attention.
- Vase with fruit motif in red, orange and yellow, 33 x 23 x 23 centimeters (H/W/D)
- This flower vase impresses with its detailed 3D applications in the shape of lemons, strawberries and oranges
- Made of shiny porcelain and a real must-have for any Mediterranean and colorful interior
- Becomes a fruity eye-catcher on sideboards, chests of drawers or dining tables with or without flowers
- Each vase made of high-quality porcelain is handcrafted in great detail and is unique
Dimensions/ poids (sans emballage)
| Hauteur | 20 cm |
| Largeur | 24 cm |
| Profondeur | 24 cm |
| Poids | 3.4 kg |
| Volume (emballé) | 0,06 m³ |
Informations sur le produit
| Couleur: | Jaune, Orange, Rouge |
|---|---|
| Details: | chaque pièce est unique, fabriqué à la main |
| Catalogue imprimé: | Porcelaine peinte à la main, fabriqué à la main, chaque pièce est unique |
| Speciaux: | Deals, En stock |
| Série: | Fruit Parade |
Évaluations
Se connecter