Connectez-vous à votre compte d'utilisateur pour voir le prix de l'article.
Se connecter
Description
This small green vase with its Chinese gooseberries radiates the spirit of summer and will be a refreshing highlight in any room. Its vibrant colours harmonise effortlessly with any furnishing style. Meticulously crafted by hand, each vase is therefore one of a kind. Whether filled with flowers or on its own, it is guaranteed to attract attention and bring summery charm into your home.
- Large picture on canvas in shades of brown, sized 113 x 73 x 4.3 cm (H/W/D)
- This ceramic vase decorated with star fruit exudes real summer feeling
- The refreshing colour scheme blends easily into any interior style
- Each flower vase is handcrafted in great detail and is unique
- A real eye-catcher, with or without a bouquet of flowers
Dimensions/ poids (sans emballage)
| Hauteur | 23 cm |
| Largeur | 33.5 cm |
| Profondeur | 33 cm |
| Poids | 5.4 kg |
| Volume (emballé) | 0,05 m³ |
Informations sur le produit
| Couleur: | Vert |
|---|---|
| Details: | chaque pièce est unique, fabriqué à la main |
| Catalogue imprimé: | grès laqué, fabriqué à la main, chaque pièce est unique |
| Speciaux: | Deals, En stock, PRIMA, US-Fit |
| Série: | Carambola |
| Topic: | Spring Selection, Wild Summer |
Évaluations
Se connecter