Connectez-vous à votre compte d'utilisateur pour voir le prix de l'article.
Se connecter
Description
Vase: a fabulous decorative vase in fresh light blue and with butterflies as pretty decoration. Combines artistic-romantic charm with a modern touch. Perfect for contemporary furnishing. Further versions available.
- A fabulous decorative vase in fresh light blue with butterfly ornamentation
- Combines artistic romantic charm with a modern touch
- Perfect for the contemporary furnishing style
Dimensions/ poids (sans emballage)
| Hauteur | 49.5 cm |
| Largeur | 28 cm |
| Profondeur | 28 cm |
| Poids | 5 kg |
| Volume (emballé) | 0,05 m³ |
Informations sur le produit
| Couleur: | Bleu |
|---|---|
| Details: | température de combustion |
| Catalogue imprimé: | grès, 1200 °C céramique Températur de combustion |
| Pièce: | Salon |
| Speciaux: | US-Fit |
| Série: | Butterflies |
| Topic: | Spring Selection, Wild Summer |
| Calendrier marketing: | Mai |
Évaluations
0 de 0 évaluations
Durchschnittliche Bewertung von 0 von 5 Sternen
Se connecter