Connectez-vous à votre compte d'utilisateur pour voir le prix de l'article.
Se connecter
Description
Vase: a gorgeous decorative vase in fresh light blue and with butterflies as a pretty decoration. Combines artistic-romantic charm with a modern touch. Perfect for contemporary furnishing. Further versions are available.
- A fabulous decorative vase in fresh light blue with butterfly ornamentation
- Combines artistic romantic charm with a modern touch
- Perfect for the contemporary furnishing style
Dimensions/ poids (sans emballage)
| Hauteur | 35.5 cm |
| Largeur | 23 cm |
| Profondeur | 23 cm |
| Poids | 2.7 kg |
| Volume (emballé) | 0,04 m³ |
Informations sur le produit
| Couleur: | Bleu |
|---|---|
| Details: | température de combustion |
| Catalogue imprimé: | grès, 1200 °C céramique Températur de combustion |
| Pièce: | Salon |
| Speciaux: | En stock, US-Fit |
| Série: | Butterflies |
| Topic: | Spring Selection, Wild Summer |
| Calendrier marketing: | Mars, Avril, Mai |
Évaluations
0 de 0 évaluations
Durchschnittliche Bewertung von 0 von 5 Sternen
Se connecter