Connectez-vous à votre compte d'utilisateur pour voir le prix de l'article.
Se connecter
Description
With its harmonious silhouette and deep blue colour, this vase brings a breath of fresh air to any interior. The handcrafted glass object impresses with its curved shape, which looks great with or without a bouquet of flowers. As a soloist on a sideboard or combined with other decorative elements on a shelf, it creates stylish accents. It creates an exciting contrast in modern living spaces in particular and adds an artistic touch to the ambience. Ideal for anyone who wants to add a touch of elegance and individuality to their home with a unique design object.
- Unusual glass vase in blue, 33 x 15 x 15 centimetres (H/W/D)
- This vase impresses with its matt blue finish and organically shaped details
- Made from coloured glass, the vase catches the light in a special way
- A real eye-catcher - whether with a bouquet of flowers or as a soloist on sideboards and dining tables
- Each vase is a unique mouth-blown piece
Dimensions/ poids (sans emballage)
| Hauteur | 33 cm |
| Largeur | 15 cm |
| Profondeur | 15 cm |
| Poids | 2.5 kg |
| Volume (emballé) | 0,08 m³ |
Informations sur le produit
| Couleur: | Bleu |
|---|---|
| Details: | chaque pièce est unique, non adapté au lave-vaisselle, soufflé |
| Catalogue imprimé: | Verre Teint, chaque pièce est unique, soufflé, non adapté au lave-vaisselle |
| Speciaux: | Deals, En stock |
| Série: | Buckle |
| Calendrier marketing: | Mai |
Évaluations
Se connecter