Connectez-vous à votre compte d'utilisateur pour voir le prix de l'article.
Se connecter
Description
With its imposing height, this shiny vase is a real eye-catcher in any room. The delicate peach pink and geometric silhouette not only make it an extraordinary decorative element, but also a modern statement. Due to its size, it is perfect for use in spacious living areas - as a solo object in the corner of an open room or as a lively counterpoint to plain furniture. It offers enough space for large bouquets of flowers or branches and makes an impressive statement on a sideboard, windowsill or in the hallway. A stylish addition to any interior that combines extravagance and elegance.
- Large steel vase in peach tone, 83 x 39 x 39 centimeters (H/W/D)
- Thanks to its generous dimensions and delicate peach shade, the vase functions as a versatile home accessory
- The unusual shape sets the scene for bouquets or dry arrangements
- Made of enameled steel, the design object impresses with its shiny surface and robust finish
- A stylish color accent on the side table, on the shelf or as a table decoration, even without flowers
Dimensions/ poids (sans emballage)
| Hauteur | 83 cm |
| Largeur | 38 cm |
| Profondeur | 38 cm |
| Poids | 5.2 kg |
| Volume (emballé) | 0,17 m³ |
Informations sur le produit
| Couleur: | Rose |
|---|---|
| Speciaux: | En stock |
| Série: | Blow |
| Topic: | Valentines Day |
| Calendrier marketing: | Mai |
Évaluations
Se connecter