Connectez-vous à votre compte d'utilisateur pour voir le prix de l'article.
Se connecter
Description
- Set of two filigree trestles made of steel and coated with brass
- The two trestles form the basis for an individual desk, which can be fitted with one or two table tops
- The frame doesn’t look out of place in smallish rooms
- For furnishing home office workstations or as the base for a make-up table
- In combination with glass tops this is a particularly transparent, light-footed piece of furniture
Dimensions/ poids (sans emballage)
| Hauteur | 74 cm |
| Largeur | 47.5 cm |
| Profondeur | 31 cm |
| Poids | 4.35 kg |
| Volume (emballé) | 0,24 m³ |
Informations sur le produit
| Couleur: | Doré |
|---|---|
| Pièce: | Bureau |
| Speciaux: | En stock |
| Série: | Polar |
Évaluations
Se connecter