Connectez-vous à votre compte d'utilisateur pour voir le prix de l'article.
Se connecter
Description
A rug that brings color and life to any home! With its vibrant pattern and bold colors, it creates a Mediterranean ambience that creates a relaxed, inviting atmosphere both indoors and outdoors. The hard-wearing polypropylene surface is easy to clean and can withstand intensive use. The rubber anti-slip coating on the back ensures a secure grip, whether in the living area or on the patio. Ideal for creating a cozy oasis and combining with modern or natural furniture. A versatile all-rounder for any setting!
- Large, patterned outdoor rug in green, 0.3 x 330 x 230 centimetres (H/W/D)
- The lively pattern in vibrant colors creates a Mediterranean, inviting atmosphere
- The rug can be used flexibly - both in the living room and outdoors
- The hard-wearing polypropylene surface is particularly easy to clean
- Stays in place thanks to the practical non-slip rubber coating on the back
Dimensions/ poids (sans emballage)
| Hauteur | 0.3 cm |
| Largeur | 330 cm |
| Profondeur | 230 cm |
| Poids | 10 kg |
| Volume (emballé) | 0,05 m³ |
Informations sur le produit
| Couleur: | Vert |
|---|---|
| Details: | nettoyage ponctuel, protégé contre les projections d'eau, tissé |
| Catalogue imprimé: | Partie inférieure: 100 % Butadiene caoutchouc, Partie supérieure: 100 % Polypropylène, protégé contre les projections d'eau, nettoyage ponctuel, tissé |
| Speciaux: | En stock |
| Série: | Adorno |
Évaluations
Se connecter