Connectez-vous à votre compte d'utilisateur pour voir le prix de l'article.
Se connecter
Description
Beautiful picture with a wow effect. The lively elephant stands out against the golden background. This colourful animal enchants with dreamy and playful moments. The details are partly hand-painted and make each picture unique.
- Handcrafted
- Dreamy and playful moments
Dimensions/ poids (sans emballage)
| Hauteur | 90 cm |
| Largeur | 120 cm |
| Profondeur | 3.5 cm |
| Poids | 1.9 kg |
| Volume (emballé) | 0,06 m³ |
Informations sur le produit
| Couleur: | Beige, Multicolore |
|---|---|
| Details: | détails peints à la main |
| Catalogue imprimé: | image:, Cadre: sapin bois massif naturel, : peinture acrylique, |
| Pièce: | Salon |
| Speciaux: | Deals, En stock, US-Fit |
| Série: | Flower Elefant |
| Topic: | Wild Summer |
Évaluations
Se connecter