Connectez-vous à votre compte d'utilisateur pour voir le prix de l'article.
Se connecter
Description
Set sail for new horizons with this Asian boat, which carries a magnificent cargo of flowers and exudes pure joie de vivre! The hand-painted floral details and colorful accents give the artwork an enchanting surface texture that creates depth and vibrancy. Made on high-quality canvas, this picture becomes the radiant centerpiece of any wall—whether in the living room, bedroom, or home office. The relaxed Asian style brings harmony to the room and creates an inspiring atmosphere. An extraordinary gift idea for a housewarming, it enriches any interior with lightness and positive energy.
- Rectangular canvas print with floral motif in pink and blue, 40 x 30 x 3.5 centimetres (H/W/D)
- Small motif image with a sea of countless delicate flowers in bright pink on a bright blue background
- The hand-painted flower details and splashes of color give the painting a pretty surface texture
- The image on a high-quality canvas will be an eye-catcher on any wall
- Guaranteed to bring cheerfulness, good vibes, and relaxed Asian style to any room—even your home office
Dimensions/ poids (sans emballage)
| Hauteur | 40 cm |
| Largeur | 30 cm |
| Profondeur | 3.5 cm |
| Poids | 0.45 kg |
| Volume (emballé) | 0,01 m³ |
Informations sur le produit
| Couleur: | Bleu, Rose |
|---|---|
| Details: | détails peints à la main |
| Catalogue imprimé: | Impression d'image: Coton (canevas), Cadre: Épicéa Bois massif Naturel, Autres: Peinture acrylique, détails peints à la main |
| Pièce: | Salon |
| Série: | Flower Boat |
| Topic: | Spring Selection |
Évaluations
Se connecter