Connectez-vous à votre compte d'utilisateur pour voir le prix de l'article.
Se connecter
Description
Set sail for new shores with this Asian boat carrying a magnificent cargo of flowers and radiating pure joie de vivre! The hand-painted floral details and colourful accents give the artwork an enchanting surface texture that creates depth and vibrancy. Made on high-quality canvas, this picture becomes the radiant centrepiece of any wall – whether in the living room, bedroom or home office. The relaxed Asian style brings harmony to the room and creates an inspiring atmosphere. An extraordinary gift idea for a housewarming, enriching any interior with lightness and positive energy.
- Rectangular canvas print with floral motif in green and beige, 50 x 40 x 3.5 centimetres (H/W/D)
- Large motif image with a sea of countless delicate flowers in pastel green colours on a beige background
- The hand-painted flower details and splashes of colour give the painting a pretty surface texture
- The image on a high-quality canvas print will be an eye-catcher on any wall
- Guaranteed to bring cheerfulness, good vibes and relaxed Asian style to any room – even your home office
Dimensions/ poids (sans emballage)
| Hauteur | 50 cm |
| Largeur | 40 cm |
| Profondeur | 3.5 cm |
| Poids | 0.65 kg |
| Volume (emballé) | 0,01 m³ |
Informations sur le produit
| Couleur: | Vert |
|---|---|
| Details: | Montagematerial, Teilweise Handarbeit, chaque pièce est unique, vertical |
| Catalogue imprimé: | Impression d'image: Coton (canevas), Cadre: Épicéa Bois massif Naturel, Autres: Peinture acrylique, pour montage au mur vertical, chaque pièce est unique,, |
| Pièce: | Salon |
| Série: | Flower Boat |
| Calendrier marketing: | Mars, Avril, Mai |
Évaluations
Se connecter