Connectez-vous à votre compte d'utilisateur pour voir le prix de l'article.
Se connecter
Description
A true masterpiece for any home - this impressive glass picture combines vibrant colors and intricate details in a unique composition. The fascinating woman with her magnificent flower crown shines in rich tones and is powerfully framed by a deep, dramatic background. Glittering rhinestones and the slim, elegant frame add a sophisticated, glamorous finish to the artwork. It is particularly effective in modern, luxurious or artistic interiors and attracts attention. Ideal as a statement piece in the living room, bedroom or hallway, it transforms any ambience into a place full of style and expression.
- Large glass picture with flower and woman motif, 80 x 120 x 3.6 centimeters (H/W/D)
- The woman with a detailed flower crown in rich colors stands out against the black background
- Fine rhinestones and the slim frame add a glamorous finishing touch to the work of art
- Placed above the bed, in the living area or in the hallway, the picture becomes an artistic highlight
- Picture hooks are already mounted on the back for easy wall mounting
Dimensions/ poids (sans emballage)
| Hauteur | 80 cm |
| Largeur | 120 cm |
| Profondeur | 4 cm |
| Poids | 8.7 kg |
| Volume (emballé) | 0,06 m³ |
Informations sur le produit
| Couleur: | Multicolore |
|---|---|
| Details: | Teilweise Handarbeit, horizontal |
| Catalogue imprimé: | Impression d'image: Papier Papier d´art, Partie frontale: Verre Verre trempé ESG Clair, Fond: Papier, Cadre: Polystyrène, Éléments décoratifs: Verre Clair, pour montage au mur horizontal, utilisation debout horizontal, |
| Speciaux: | En stock |
| Série: | Muse |
Évaluations
Se connecter