Connectez-vous à votre compte d'utilisateur pour voir le prix de l'article.
Se connecter
Description
A true masterpiece that lets the charm of Audrey Hepburn shine in a modern, glamorous light. This framed glass picture combines elegance and sophistication in a unique work of art. The soft blue and silver nuances harmonize perfectly and set stylish accents. Sparkling rhinestones and the delicate silver frame give the picture a luxurious look. Ideal for setting accents in an elegant living room or a minimalist room. It blends seamlessly into any modern interior and is guaranteed to be an eye-catcher in any setting.
- Framed glass picture with women motif in blue and silver, 80 x 120 x 3.6 centimeters (H/W/D)
- The glass picture shows the iconic Audrey Hepburn in a modern, glamorous way
- Glittering rhinestones and the slim silver frame add a glamorous finishing touch to the artwork
- Placed above the bed, in the living area or in the hallway, the picture becomes an artistic highlight
- Picture hooks are already mounted on the back for easy wall mounting
Dimensions/ poids (sans emballage)
| Hauteur | 80 cm |
| Largeur | 120 cm |
| Profondeur | 4 cm |
| Poids | 8.8 kg |
| Volume (emballé) | 0,07 m³ |
Informations sur le produit
| Couleur: | Multicolore, Turquoise |
|---|---|
| Details: | Teilweise Handarbeit, horizontal |
| Catalogue imprimé: | Impression d'image: Papier Papier d´art, Partie frontale: Verre Verre trempé ESG Clair, Fond: Papier, Cadre: Polystyrène, Éléments décoratifs: Verre Clair, pour montage au mur horizontal, utilisation debout horizontal, |
| Speciaux: | En stock |
| Série: | Muse |
Évaluations
Se connecter