Connectez-vous à votre compte d'utilisateur pour voir le prix de l'article.
Se connecter
Description
Artistic geometry for your walls: this set of three framed pictures combines clear shapes with vibrant colours, bringing lively dynamism to your interior. The geometric motifs are modern, playful and stylish at the same time – perfect for filling rooms with energy and expressiveness. Whether arranged individually or presented as a harmonious ensemble, the prints create effective accents that provide variety and inspiration. The light wood-effect frame subtly complements each motif and makes the set versatile and easy to combine. Thanks to the pre-mounted hooks, wall design is uncomplicated, creative and can be done in no time at all.
- Set of 3 framed pictures with geometric designs, each measuring 40 x 30 x 3 centimetres (H/W/D)
- With geometric shapes and vibrant colours, the pictures bring colourful dynamism to your interior
- The set of 3 pictures can be placed individually or as a harmonious ensemble in any room
- The light wood-effect frame harmoniously complements each piece of art
- Picture hooks are already mounted on the back for easy wall mounting
Dimensions/ poids (sans emballage)
| Hauteur | 40 cm |
| Largeur | 30 cm |
| Profondeur | 3 cm |
| Poids | 1.65 kg |
| Volume (emballé) | 0,07 m³ |
Informations sur le produit
| Couleur: | Multicolore |
|---|---|
| Details: | vertical |
| Catalogue imprimé: | Impression d'image: Papier Papier d´art, Fond: Panneau de fibres Plaxé, Cadre: Panneau de fibres Naturel, pour montage au mur vertical, utilisation debout vertical |
| Speciaux: | En stock |
Évaluations
0 de 0 évaluations
Durchschnittliche Bewertung von 0 von 5 Sternen
Se connecter