Connectez-vous à votre compte d'utilisateur pour voir le prix de l'article.
Se connecter
Description
A work of art that creates atmosphere: this framed work of art in earthy brown tones brings calm and depth to any room. With its soft color palette, it blends perfectly into modern, minimalist and Scandinavian interiors. It looks particularly good in living rooms, hallways or above the bed, where it harmonizes with natural materials such as wood and soft textiles. This wall mural sets elegant accents and creates a cozy, inviting atmosphere that invites you to linger. A real highlight for style-conscious rooms!
- Framed picture with abstract motif in brown, 90 x 120 x 5 centimeters (H/W/D)
- The artistic motif with 3D appliqués plays with harmonious, natural brown tones
- Placed above the bed, in the living area or in the hallway, the picture becomes a stylish highlight
- The lacquered solid wood frame harmoniously rounds off the work of art
- Easy wall mounting horizontally or vertically thanks to pre-mounted picture hooks on the back
Dimensions/ poids (sans emballage)
| Hauteur | 90 cm |
| Largeur | 120 cm |
| Profondeur | 5 cm |
| Poids | 3.2 kg |
| Volume (emballé) | 0,10 m³ |
Informations sur le produit
| Couleur: | Gris, Marron, Multicolore |
|---|---|
| Details: | horizontal et vertical |
| Catalogue imprimé: | image: Papier Papier d´art, Cadre: Pin Bois massif Laqué, pour montage au mur horizontal et vertical |
| Pièce: | Entrée, Salon |
| Speciaux: | En stock, US-Fit |
| Série: | Lontano |
Évaluations
Se connecter