Connectez-vous à votre compte d'utilisateur pour voir le prix de l'article.
Se connecter
Description
Fashion attitude meets neon glamour: this image makes a real style statement with its cool portrait, confident charisma, and exciting lighting effects. The simple frame in deep black provides a modern contrast, while bright LED accents in rich pink literally breathe life into the wall. Ideal as an eye-catcher above a sideboard or sofa, this artwork also looks great in a hallway or dressing room. Particularly effective in combination with dark furniture, metallic details, or clean interiors. A highlight for anyone who wants to stage their walls rather than simply decorate them.
- Framed wall picture with female motif in red with LED effect, 75 x 55 x 3.5 centimetres (H/W/D)
- The stylish motif of a woman with an expressive gaze and rich, warm colors embodies modern elegance
- The simple black frame and unusual LED effects in bright pink make the wall glow
- Picture hooks are already mounted on the back for easy wall mounting
- 230 V, LED light source type, number of light sources 1, max. 4.8 watts, light source included, light source not replaceable
Dimensions/ poids (sans emballage)
| Hauteur | 75 cm |
| Largeur | 55 cm |
| Profondeur | 3.5 cm |
| Poids | 2.2 kg |
| Volume (emballé) | 0,27 m³ |
Informations sur le produit
| Couleur: | Multicolore |
|---|---|
| Details: | avec câble, extras, horizontal, longueur de câble, revêtement plastique |
| Catalogue imprimé: | Copolymères acrylonitrile butadièn, 80 cm longueur de câble, pour montage au mur horizontal, interrupteur avec câble, câble revêtement plastique, |
| Speciaux: | En stock |
| Série: | Fancy Lady |
Évaluations
Se connecter