Connectez-vous à votre compte d'utilisateur pour voir le prix de l'article.
Se connecter
Description
Fashion attitude meets neon glam: this picture makes a real style statement with its cool portrait, self-confident radiance and exciting lighting effects. The simple frame in deep black provides a modern contrast, while bright LED accents in rich pink literally breathe life into the wall. Ideal as an eye-catcher above a sideboard or sofa, the artwork also looks great in the hallway or dressing area. Particularly effective in combination with dark furniture, metallic details or clean interiors. A highlight for anyone who wants to set the scene rather than simply decorate walls.
- Framed mural with female motif with LED effect, 120 x 80 x 3.5 centimeters (H/W/D)
- The stylish motif of a blonde woman with an expressive gaze and rich, warm colors embodies modern elegance
- The simple black frame and unusual LED effects in bright pink light up the wall
- Picture hooks are already mounted on the back for easy wall mounting
- 230 V, Illuminant type LED, Number of illuminants 1, max. 4.8 Watt, Illuminant included, Illuminant not replaceable
Dimensions/ poids (sans emballage)
| Hauteur | 120 cm |
| Largeur | 80 cm |
| Profondeur | 3.5 cm |
| Poids | 5.3 kg |
| Volume (emballé) | 0,09 m³ |
Informations sur le produit
| Couleur: | Jaune, Multicolore, Rouge |
|---|---|
| Details: | avec câble, extras, horizontal, longueur de câble, revêtement plastique |
| Catalogue imprimé: | Copolymères acrylonitrile butadièn, 80 cm longueur de câble, pour montage au mur horizontal, interrupteur avec câble, câble revêtement plastique, |
| Pièce: | Entrée, Salon |
| Série: | Fancy Lady |
Évaluations
0 de 0 évaluations
Durchschnittliche Bewertung von 0 von 5 Sternen
Se connecter