Connectez-vous à votre compte d'utilisateur pour voir le prix de l'article.
Se connecter
Description
This picture is an eye-catcher and a decorative piece for every living room, bedroom or hallway. The graphically designed poster with lettering in dark red on vivid green conjures up a minimalist, modern ambience. The paper print is applied on sturdy MDF board and ensures that you will enjoy this work of art in your home for many years to come.
- Framed Red Flag picture for the wall in portrait format, 60 x 40 x 4 cm (H/W/D)
- Poster print on high-quality art paper which makes a strong impression
- The light, modern frame features a wood look
- Not too big and not too small, in fact the ideal portrait format for wall decoration
- Hooks for easy mounting on the wall already fitted on the back
Dimensions/ poids (sans emballage)
| Hauteur | 60 cm |
| Largeur | 40 cm |
| Profondeur | 4 cm |
| Poids | 1.1 kg |
| Volume (emballé) | 0,02 m³ |
Informations sur le produit
| Couleur: | Marron, Rouge, Vert |
|---|---|
| Pièce: | Entrée, Salon |
| Speciaux: | Deals, US-Fit |
| Série: | Slogan |
| Topic: | Valentines Day |
Évaluations
Se connecter