Connectez-vous à votre compte d'utilisateur pour voir le prix de l'article.
Se connecter
Description
Urban flair with a touch of extravagance: this framed picture combines trendy graffiti style with a humorous wink. Colorful details, cool typography and trendy motifs create a dynamic composition that charges modern interiors with energy. The slim frame in gold provides a clear finish and allows the picture to make an impact without taking center stage. Perfect above sideboards, in open-plan living concepts or as a stylish accent in the hallway. Particularly effective in combination with a concrete look, clean furniture or shiny metal surfaces - for an interior that shows character.
- Großes Wandbild in Gelb und Pink mit goldenem Rahmen, 70 x 160 x 4 Zentimeter (H/B/T)
- The mural shows an unusually designed dollar bill in bright colors
- Glittering rhinestone appliqués and the slim frame in gold add a glamorous finishing touch to the work of art
- Placed above the bed, in the living area or in the hallway, the picture becomes a stylish highlight
- Picture hooks are already mounted on the back for easy wall mounting
Dimensions/ poids (sans emballage)
| Hauteur | 70 cm |
| Largeur | 160 cm |
| Profondeur | 4 cm |
| Poids | 5.3 kg |
| Volume (emballé) | 0,07 m³ |
Informations sur le produit
| Couleur: | Multicolore |
|---|---|
| Details: | Teilweise Handarbeit, horizontal |
| Catalogue imprimé: | image: Papier Papier d´art, Partie avant: Verre Verre trempé ESG Clair, Fond: Panneau de fibres Naturel, Cadre: Polystyrène, : Verre Clair, pour montage au mur horizontal, utilisation debout horizontal, |
| Pièce: | Entrée, Salon |
| Speciaux: | En stock |
| Série: | Graffity |
Évaluations
Se connecter