Connectez-vous à votre compte d'utilisateur pour voir le prix de l'article.
Se connecter
Description
A timeless masterpiece for modern interiors: this XXL wall mural with the iconic Audrey Hepburn motif adds a sophisticated touch to any room and exudes glamorous vintage charm. The picture in muted colors blends perfectly into minimalist or glamorous designs and makes for a fascinating eye-catcher. The black frame stylishly highlights the motif and makes it look particularly vibrant on light-colored walls. Ideal for living rooms, bedrooms or hallways, where it will delight with its vintage flair, sophistication and unique elegance.
- Large, framed mural with women's portrait, 172 x 108 x 4 centimeters (H/W/D)
- The iconic Audrey Hepburn motif brings glamorous vintage charm to modern interiors
- With her elegant look in a black dress, the picture embodies the charm and style of the 50s
- The subtle colors blend harmoniously into elegant, minimalist rooms
- The black frame rounds off the picture in a sophisticated way and makes the picture stand out particularly well on light-colored walls
Dimensions/ poids (sans emballage)
| Hauteur | 172 cm |
| Largeur | 100 cm |
| Profondeur | 3.5 cm |
| Poids | 16.8 kg |
| Volume (emballé) | 0,16 m³ |
Informations sur le produit
| Couleur: | Noir |
|---|---|
| Pièce: | Salon |
| Speciaux: | En stock, US-Fit |
| Série: | Diva |
| Tendances: | Elegance, Modern Times |
| Tendances 2: | Retro Elegance |
Évaluations
Se connecter