Connectez-vous à votre compte d'utilisateur pour voir le prix de l'article.
Se connecter
Description
This modern painting in soft, natural beige tones will lend your rooms a natural and timeless elegance with its abstract shapes and unique mix of materials. The square picture on canvas is surrounded by a black, classical frame made of high-quality solid wood and can be easily integrated into any interior style. Each work of art is hand-painted and is an exclusive, unique piece that will enrich and enhance your private gallery in an unmistakable way.
- Abstract picture for the wall in beige tones with a wooden frame, 122.6 x 122. 6 x 5 cm (H/W/D)
- Soft shapes in light, natural colours and an unusual mix of materials
- The black, solid wood frame perfectly rounds off this modern piece of art
- Each picture on canvas is hand-painted and a truly unique piece for your private gallery
- Simply hang it with the hooks fitted on the back for instant enjoyment of your new work of art
Dimensions/ poids (sans emballage)
| Hauteur | 123 cm |
| Largeur | 123 cm |
| Profondeur | 5 cm |
| Poids | 5.4 kg |
| Volume (emballé) | 0,11 m³ |
Informations sur le produit
| Couleur: | Beige |
|---|---|
| Details: | chaque pièce est unique, fabriqué à la main, horizontal et vertical |
| Catalogue imprimé: | : Coton (canevas), Fond: Pin Bois massif Naturel, 100 % Papier, 100 % Coton, 100 % Polyester, pour montage au mur horizontal et vertical, fabriqué à la main, chaque pièce est unique |
| Pièce: | Entrée, Salon |
| Speciaux: | En stock |
| Topic: | Home Office |
Évaluations
Se connecter