Connectez-vous à votre compte d'utilisateur pour voir le prix de l'article.
Se connecter
Description
A combination of vibrant orange, deep blue, and soft white tones makes this wall art a lively eye-catcher. The abstract motif exudes creative energy and brings lightness to modern living spaces. Whether across the sofa, upright in the hallway, or as a striking accent in the bedroom, the picture adds colorful highlights with an artistic touch. The simple black frame stylishly frames the composition and allows the motif to stand out particularly well. Thanks to pre-mounted hooks, the canvas picture can be hung in no time at all—for walls that want to tell more of a story.
- Framed wall picture with abstract motif in orange and blue, 80 x 120 x 4 centimetres (H/W/D)
- Artistic painting in bright orange with deep blue and white details creates a welcoming, cheerful atmosphere
- Placed above the bed, in the living room, or in the hallway, the picture adds a stylish splash of color
- The black frame harmoniously completes the canvas print
- Easy horizontal or vertical wall mounting thanks to pre-mounted picture hooks on the back
Dimensions/ poids (sans emballage)
| Hauteur | 80 cm |
| Largeur | 120 cm |
| Profondeur | 4 cm |
| Poids | 6 kg |
| Volume (emballé) | 0,25 m³ |
Informations sur le produit
| Couleur: | Orange |
|---|---|
| Details: | vertical |
| Catalogue imprimé: | Impression d'image: Polyester, Cadre: Polystyrène, pour montage au mur vertical |
| Speciaux: | Deals, En stock |
| Série: | Artistas |
| Topic: | Spring Selection |
Évaluations
Se connecter