Connectez-vous à votre compte d'utilisateur pour voir le prix de l'article.
Se connecter
Description
Picture: so you don't believe in miracles? This three-part set proves the indescribable diversity and power of the sea. The picture shows a breaking wave and the view is at once dynamic, hypnotic and calming. It harmonises perfectly with modern furniture. The print is immortalised on safety glass.
- XL photograph: a glass picture with wave motif in three equal sections.
- A monumental work of photographic art with the exhilarating beauty of the sea and in beautiful blue shades.
- As a wall decoration, a great backdrop for the dining area to accompany an extended table or over the large family sofa.
- Also as the centre of a spacious entrance area for doctors' surgeries, offices or law firms.
- Lots more glass pictures with photographs in a wide range of sizes and motifs available from the shop.
Dimensions/ poids (sans emballage)
| Hauteur | 160 cm |
| Largeur | 240 cm |
| Profondeur | 0.5 cm |
| Poids | 48.5 kg |
| Volume (emballé) | 0,18 m³ |
Informations sur le produit
| Couleur: | Blanc, Bleu |
|---|---|
| Pièce: | Salon |
| Speciaux: | US-Fit |
| Série: | Triptychon |
| Topic: | Wild Summer |
Évaluations
0 de 0 évaluations
Durchschnittliche Bewertung von 0 von 5 Sternen
Se connecter