Connectez-vous à votre compte d'utilisateur pour voir le prix de l'article.
Se connecter
Description
This luxurious glass picture captivates with an expressive female motif that immediately attracts attention with its vibrant colour composition of orange and turquoise. Sparkling details lend the motif an elegant depth and emphasise the glamorous character of the artwork. The razor-sharp image on laminated ESG safety glass ensures brilliant colours, a high-quality surface and a modern look. Whether placed above the bed, in the living area or in the hallway, this wall picture makes a stylish statement and adds a touch of elegance and contemporary luxury to any room.
- Luxurious glass picture with female motif in orange and turquoise, 100 x 100 x 0.4 centimetres (H/W/D)
- This mural depicts an expressive female motif with luxurious flair and glittering details
- Placed above the bed, in the living area or in the hallway, the picture becomes a stylish highlight
- Pin-sharp motif laminated onto ESG safety glass – a high-quality eye-catcher
- Picture hooks are already fitted on the back for easy wall mounting
Dimensions/ poids (sans emballage)
| Hauteur | 100 cm |
| Largeur | 100 cm |
| Profondeur | 0.4 cm |
| Poids | 10 kg |
| Volume (emballé) | 0,06 m³ |
Informations sur le produit
| Couleur: | Multicolore, Orange |
|---|---|
| Details: | horizontal |
| Catalogue imprimé: | Image: Polypropylène, Partie frontale: 4 mm Verre Verre trempé ESG Plaxé, pour montage au mur horizontal |
| Speciaux: | US-Fit |
| Série: | Muse |
Évaluations
Se connecter