Connectez-vous à votre compte d'utilisateur pour voir le prix de l'article.
Se connecter
Description
With its soft color gradient in pink and yellow, this side table brings a fresh, lively touch to any home. The organic shape of the table top, combined with the elegant conical base, creates a harmonious and modern silhouette. The shiny steel not only ensures durability, but also a radiant look. Ideal as a cheerful splash of color next to the sofa, in the hallway or as a practical bedside table. Combined with neutral furniture or pastel shades, it becomes an eye-catcher and adds lightness and freshness to the room.
- Small, round side table in pink and yellow, 40 x 42 x 42 centimeters (H/W/D)
- The side table delights with its soft color gradient in delicate pastel colors
- Cone-shaped base in combination with a wide, organically shaped table top for a harmonious design
- Made of enameled steel, the table impresses with its shiny surface and robust finish
- Perfect next to the sofa and armchair, in the hallway or as a bedside table as a bright splash of color
Dimensions/ poids (sans emballage)
| Hauteur | 41 cm |
| Largeur | 42 cm |
| Profondeur | 42 cm |
| Poids | 4.9 kg |
| Volume (emballé) | 0,13 m³ |
Informations sur le produit
| Couleur: | Blanc, Jaune, Rose |
|---|---|
| Details: | capacité de charge maximale, monté |
| Catalogue imprimé: | Acier émaillié, 10 kg capacité de charge maximale, monté |
| Pièce: | Salon |
| Speciaux: | Baisse de prix, En stock |
| Série: | Rici |
| Calendrier marketing: | Avril |
Évaluations
Se connecter