Connectez-vous à votre compte d'utilisateur pour voir le prix de l'article.
Se connecter
Description
A touch of sunshine for any interior! This narrow side table delights with a gentle color gradient in warm yellow tones and gives rooms a fresh, light look. The organic shape of the table top harmonizes perfectly with the slim, conical base, while the glossy surface creates an elegant look. As a stylish shelf next to the sofa or armchair, as a cheerful accent in the hallway or as a radiant bedside table - a versatile design statement with a positive aura. Particularly beautiful in combination with light-colored wooden furniture or minimalist living styles.
- Slim, round side table in white and yellow, 40 x 42 x 42 centimeters (H/W/D)
- Der Beistelltisch begeistert mit seinem sanften Farbverlauf in sonnigen Gelb-Tönen
- Cone-shaped base in combination with a wide, organically shaped table top for a harmonious design
- Made of enameled steel, the table impresses with its shiny surface and robust finish
- Functional next to the sofa and armchair, in the hallway or as a bedside table as a bright splash of color
Dimensions/ poids (sans emballage)
| Hauteur | 57 cm |
| Largeur | 30 cm |
| Profondeur | 30 cm |
| Poids | 4.15 kg |
| Volume (emballé) | 0,11 m³ |
Informations sur le produit
| Couleur: | Blanc, Jaune |
|---|---|
| Details: | capacité de charge maximale, monté |
| Catalogue imprimé: | Acier émaillié, 10 kg capacité de charge maximale, monté |
| Pièce: | Salon |
| Speciaux: | En stock |
| Série: | Rici |
| Calendrier marketing: | Avril |
Évaluations
Se connecter